|  Slovensky Anglicky

Brigády

  • Brigády.

Brigády

1 - 10 z celkom 207 inzerátov
  • Potrebujete pôžičku? Vyskúšajte pôžičkový automat!

  • Zarábaj z domu so slovenskou affiliate sieťou

    27.12.2019 | Slovensko

    Táto jednoduchá a zaujímavá práca je určená pre každého, kto má záujem vykonáť činnosť affiliate partnera, čiže propagovať obchodníkovi jeho tovar a to formou kopírovania odkazu kampane, ktorú si vyberete zo svojho prideleného účtu a ktorý budete potom vkl

    V texte
  • Operátor plastových komponentov v Bytči

    18.12.2019 | Žilina

    Náplň práce: skladanie jednoduchých plastových komponentov nenáročná obsluha strojov podľa pokynov nadriadených kontrola kvality plastových výrobkov Zamestnanecké výhody a benefity: dochádzkový bonus každý mesiac výkonnostný bonus vyplatený už po prvom me

    V texte
  • Brigáda v podniku Sungwoo Žilina

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Ste študent s nejakým voľným časom, nezamestnaný, zamestnaný, ktorý si chce privyrobiť, ale aj mamička na MD alebo dôchodca? Poďte si niečo privyrobiť do výroby. Mzda: 3, 70€/hod – 4, 40€/h. Robí sa od pondelka do piat

    V texte
  • Vykladanie/triedenie balíkov popri škole/práci

    Prekladka a výkladka balíkov, triedenie a skenovanie, práca na tri zmeny (06:00-10:00, 14:00-21:00, 21:00-05:00) - možnosť výberu zmien, pracuje sa len cez pracovné dni. Mzda: 3, 60 - 5, 00€/hod. Práca pre mužov, vhodná pre študentov nad 18 rokov, pracujúc

    V texte
  • Naše zábavné kluby hľadajú usmievavé hostesky

    18.09.2019 | Slovensko

    Kluby LUXORY a HYPNOTICS hľadajú hostesky, ktoré sa vedia aj usmievať. Požadujeme vek minimálne 18 rokov, znalosť anglického jazyka na úrovni B1. Ponúkame atraktívny plat približne 300€/týždenne, týždenné výplaty, zábavu a pozitívne prostredie plné mladých

    1 200 €
  • Brigáda sklad v Nemecku ženy

    22.08.2019 | Slovensko

    Ponúkam prácu v sklade, na dohodu iba pre ženy v Nemecku s nástupom ihneď. Minimálne na 1 mesiac. Manuálna práca v sklade, balenie tovaru prevažne kozmetiky, vitamínov. Mzda netto: 8€/hod. Ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom!!!

    1 280 €
  • NEW, SIMPLE AND VERY INTERESTING BUSINESS FOR EVERYBODY

    14.08.2019 | Banská Bystrica

    Hello! We offer you a very interesting project, where you don't risk anything. On the other side, you will gain a lot. DIAMOND CERTAINTY is the best way, how to secure and protect your money. Build your Diamond certainty for yourself, your family, your kid

    5 555 €
  • - - - - - - - - - Zárobok z domu na internete - - - - - - - -

    02.07.2019 | Slovensko

    Zarobte si s e-shopovou spoločnosťou Refundo. Za každého nového nájdeného člena môžete získať 4, 20 eur. Začať môžete hneď - registrácia je zdarma a získate na účet 2 eurá za zaregistrovanie. Vyplácanie zárobku je na účet v banke. Začnite zarábať hneď, zare

    Dohodou
  • - PRÁCA NA DOMA NA PRIVYROBENIE -

    Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.

    Dohodou
  • * * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

    28.05.2019 | Slovensko

    Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte odporúčaním stránky a vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu (odstráňte prípadné medzery v odkaze):

    Dohodou

Začiatok « Predošlé 1 2 3 4 5 6 7 Ďalšie » Posledné